De Zorggroep kiest voor toekomstbestendig capaciteitsmanagement met Cato

Op maandag 30 juni is de samenwerking tussen De Zorggroep en Ximius officieel bekrachtigd. Daarmee start De Zorggroep een pilot met ons intelligente capaciteitsmanagementsysteem Cato op twee locaties: Blauwververstraat in Venray en Hof ter Borcht in Baarlo.

Binnen de sector Wonen werkte De Zorggroep al jaren met een zelfontwikkelde Excel-sturingstool die samen met Ximius is opgebouwd. Deze werkwijze vormde mede de basis voor de ontwikkeling van Cato: een toekomstgerichte oplossing die zorgvraag, personele inzet en werkverdeling met elkaar in balans brengt.

Met de inzet van Cato zet De Zorggroep een volgende stap richting datagedreven en duurzaam capaciteitsmanagement. De sturingstool maakt plaats voor een systeem dat niet alleen beter inzicht biedt, maar ook structureel bijdraagt aan de balans tussen werkdruk en zorgkwaliteit.

Wij zijn trots op het vertrouwen van De Zorggroep en kijken uit naar de resultaten van deze pilot. Samen werken we aan een zorg die toegankelijk, persoonlijk én betekenisvol blijft — voor cliënten én zorgprofessionals.

Gepubliceerd op 11/07/2025
Beeldmerk Ximius

Bent u geïnteresseerd geraakt in wat wij u te bieden hebben of wilt u meer weten over ons aanbod, neem dan gerust contact met ons op! Wij beantwoorden uw vragen graag.